Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej - Szkutnik

Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej - Szkutnik. Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej-Szkutnik. Istnieje od 2002 roku. Jolanta Frankowska - Szkutnik. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam i tatusiów szkoła rodzenia Jolanty Frankowskiej-Szkutnik oparta jest na koncepcji porodu aktywnego. Jej celem jest pomoc w pełniejszym oraz bardziej świadomym przeżywaniu ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem - tak ważnych okresów w życiu przyszłych rodziców. Szkoła spełnia założenia .

OVERVIEW

The website szkolarodzenia.sos.pl presently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have parsed six pages within the web page szkolarodzenia.sos.pl and found zero websites linking to szkolarodzenia.sos.pl.

SZKOLARODZENIA.SOS.PL TRAFFIC

The website szkolarodzenia.sos.pl is seeing fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for szkolarodzenia.sos.pl

Traffic ranking (by month) for szkolarodzenia.sos.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolarodzenia.sos.pl

LINKS TO SZKOLARODZENIA.SOS.PL

WHAT DOES SZKOLARODZENIA.SOS.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolarodzenia.sos.pl Mobile Screenshot of szkolarodzenia.sos.pl Tablet Screenshot of szkolarodzenia.sos.pl

SZKOLARODZENIA.SOS.PL SERVER

I diagnosed that a single root page on szkolarodzenia.sos.pl took one thousand three hundred and seventy-five milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider this site not secure.
88.198.69.134

We identified that this domain is using the Apache os.

Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej - Szkutnik

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The website has the following in the homepage, "Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej - Szkutnik." I analyzed that the web page also stated " Bezpłatna Szkoła Rodzenia Jolanty Frankowskiej-Szkutnik." They also stated " Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przyszłych mam i tatusiów szkoła rodzenia Jolanty Frankowskiej-Szkutnik oparta jest na koncepcji porodu aktywnego. Jej celem jest pomoc w pełniejszym oraz bardziej świadomym przeżywaniu ciąży, porodu i opieki nad dzieckiem - tak ważnych okresów w życiu przyszłych rodziców." The meta header had bezpłatna szkoła rodzenia as the first search term. This keyword was followed by szkoła rodzenia, wrocław, and szkołarodzenia wrocław which isn't as important as bezpłatna szkoła rodzenia.

SEE OTHER WEB PAGES

Szkoła Rodzenia DAR, Poradnia Laktacyjna, mgr położna Małgorzata Tymińska Nowości

- dyplom Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Pedagogiki i Psychologii mgr pedagogiki opiekuńczo wychowawczej. świadectwo ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Administracja i Zarządzanie Zdrowiem Publicznym z wynikiem bardzo dobry.

Szkoła rodzenia Wrocław Ewa Kusiak. Szkoły rodzenia we Wrocławiu. Profesjonalny, dwumiesięczny cykl zajęć z zakresu; przygotowanie do porodu, okres po porodzie, karmienie piersią oraz pielęgnacja noworodka do 1 roku życia. Promyk Słońca-Wrocław ul.Swobodna

Szkoła rodzenia - Ewa Kusiak - Wrocław. Szkoła Rodzenia - Ewa Kusiak. Zaprasza na profesjonalny, dwumiesięczny cykl zajęć z zakresu; przygotowania do porodu, okresu po porodzie,karmienia piersią oraz pielęgnacji noworodka do 1 roku życia. Szkoła rodzenia Ewa Kusiak Wrocław. Szkoła Rodzenia działa od 1978 roku - jako pierwsza Szkoła Rodzenia we Wrocławiu. Szkoła rodzenia - informacje o kursie.

O szkole - Szkoła Rodzinna w Wesołej

Kontakt, mapa dojazdu, konto. Rekrutacja dla 5-latków, 6-latków i 7-latków. Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 90. Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 27. Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych w Wesołej. Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych Nr 10. Kursy dla dzieci i młodzieży. Nasza szkoła istnieje od 1992 roku. Tworzona jest w miejscu o wyjątkowych walorach zdrowotnych,.

Zespół Placówek Oświatowych w Rybnej - START

PLAN LEKCJI 2014-2015 I ZASTĘPSTWA. 26 czerwca 2015 roku pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Najlepszym uczniom świadectwa oraz nagrody wręczyła Pani Dyrektor. Samorząd szkolny przekazał także Sztandar Szkoły.

Wrocławska Szkoła Rysunku - najefektywniejszy kurs rysunku, malarstwa we Wrocławiu. Kursy na Architekturę oraz ASP

Aktualności - naświeższe informacje dotyczące WSR. Ta i setki innych prac. Powstały u nas na zajęciach. Nasz program pozwala udzielić Wam takiej gwarancji już po roku nauki! Różnorodna .